Producenci
Reklamacje i zwroty

Reklamacja

Masz problem z produktem, skontaktuj się z nami. Nasz dział obsługi klienta wyczerpująco odpowie na Twoje wątpliwości.Wymiana, zwrot towaru

Wymiana towaru zakupionego na odległość możliwa jest w przypadku dostarczenia do sklepu, przez kupującego najdalej w ciągu 14 dni od daty dostawy, zakupionego produktu. Do przesyłki należy dołączyć informację o numerze zamówienia oraz informację na jaki inny produkt ma zostać produkt wymieniony. Przesyłkę należy nadać na adres: Szeregi.pl, Witoszów Dolny 10A, 58-100 Świdnica. Wymiany dokonywane są niezwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni - uzależnione jest to od dostępności towaru. Koszty wymiany towaru (przesyłek) obciążają kupującego.


Zwrot towaru zakupionego na odległość możliwy jest w ciągu 14 dni od daty dostawy. W przypadku rezygnacji, prosimy o kontakt. Przesyłkę należy nadać na adres: Szeregi.pl, Witoszów Dolny 10A, 58-100 Świdnica.

Zwroty wartości towaru wraz z kosztami zakupu wykonywane są w terminie do 14 dni, od otrzymania oświadczenia. Zwroty dokonywane są na rachunek bankowy podany w formularzu. Koszty odesłania towaru obciążają kupującego. Klient nie może odstąpić od umowy sprzedaży, w przypadku zakupu rzeczy wyprodukowanej/zmodyfikowanej według specyfikacji klienta, a także w przypadku gdy produkt dostarczony jest z zapieczętowanym opakowaniu, który po otwarciu opakowania nie może zostać zwrócony ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl