Producenci
Regulamin sklepu

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

SZEREGI.PL

 

Postanowienia ogólne.

 1. Szeregi.pl to sklep internetowy, dostępny pod domeną www.Szeregi.pl prowadzony jest przez firmę FHU BAS Justyna Goździejewska z siedzibą w Świdnicy, Witoszów Dolny 10A, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej miasta Świdnica pod numerem 021495560, numer ewidencji podatkowej NIP PL8842643501.
 2. Wszystkie ceny podane na stronie sklepu są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany produkt, Sklep wystawia fakturę VAT lub paragon fiskalny.
 3. Przedmiotami transakcji prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty przedstawione i opisane na stronach WWW Sklepu Internetowego w chwili składania zamówienia.
 4. Produkty dostępne w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone do obrotu.
 5. Umowa zawarta pomiędzy Klientem a Sklepem dotycząca zakupu danego produktu ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów w Sklepie jest adres dostawy wskazany przez Klienta, z zastrzeżeniem produktów odbieranych osobiście przez Klientów, w których miejscem spełnienia świadczenia jest punkt odbioru.

Zamówienia

 1. Zamówienia można składać za pomocą formularza dostępnego na stronie www.
 2. Klient zobowiązany jest do wypełnienia formularza zamówienia, w tym podania danych adresowych, numeru telefonu a także adresu e-mail w celu potwierdzenia zamówienia. Zamówienia niekompletne, lub takie których rzetelności nie udało się potwierdzić nie będą realizowane.
 3. Przyjęte zamówienie zostaje automatycznie potwierdzone za pomocą zwrotnej wiadomości email. Klient będzie informowany na jakim etapie jest jego zamówienie w kolejnych wiadomościach email.
 4. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 14 dni roboczych.
 5. Płatności za zakupione towary można dokonać: przy odbiorze zamówionych towarów u kuriera, a także przed wysłaniem zamówienia przez wpłatę na konto zwykłym przelewem lub w systemie przelewy24.pl on-line.
 6. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówione produkty, w tym kosztów dostawy i innych opłaty dodatkowych, nie później niż w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Dostawa nastąpi po otrzymaniu zapłaty.
 7. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich, Poczty Polskiej lub poprzez InPost Paczkomaty. Cennik kosztów dostawy dostępny jest w dziale ZAKUPY - Koszt Dostawy.

Reklamacje

 1. Sklep za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.
 2. Jeżeli na towar jest udzielana gwarancja, okres gwarancyjny określony jest w opisie produktu i dokumencie gwarancyjnym, o ile taki został wydany.
 3. Sklep rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odstąpienie od umowy

 1. Klient może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od daty dostawy. Odstąpienie w formie pisemnej musi zostać przesłane na adres sklepu. Zwroty realizowane będą w terminie do 14 dni od otrzymania oświadczenia.
 2. Formularz zwrotu dostępny jest w dziale INFORMACJE > Wymiana, zwrot towaru
 3. Klient nie może odstąpić od umowy sprzedaży, w przypadku zakupu rzeczy wyprodukowanej/zmodyfikowanej według specyfikacji klienta, a także w przypadku gdy produkt dostarczony jest z zapieczętowanym opakowaniu, który po otwarciu opakowania nie może zostać zwrócony ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Postanowienia końcowe

 1. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.
 2. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl